Prodej dárků a suvenýrů

Vážení návštěvníci,
protože je již umožněna turistika formou zdravotních vycházek v rámci okresu, opět pro Vás po Velikonocích  zpřístupňujeme možnost objednat a vyzvednout si zboží z našeho sortimentu.
Připravili jsme pro Vás „výdejní okénko TIC“, kde od úterý 6. 4. 2021 budeme vždy ve všední dny do 12 do 16 hodin vydávat Vaše objednané zboží, které zveřejňujeme zde na webu a na našem fb TIC Mělník.
Nemáme zatím ambice konkurovat e-shopům, není možné mít v nabídce všechno naše zboží – připravili jsme pro Vás alespoň výběr toho nejzajímavějšího a aktuálního, najdete zde i letošní novinky.
Naše možnosti jsou omezené, je potřeba počítat s tím, že zboží je možné platit pouze na místě a pouze platební kartou – není tedy možné vracet peníze za vstupenky do MKD. Vracení vstupenek bude probíhat po otevření obou pokladen Mekuc.
Děkujeme za pochopení.

Postup objednání zboží:
1) Napište e-mail na adresu infocentrum@mekuc.cz – do předmetu uveďte Objednávka
2) Napište, o jaké zboží máte zájem. V galerii jsou jednotlivé položky očíslovány. Tato čísla slouží jako kód zboží. Tento kód použijte při psaní objednávky.
Zboží, které není zde v naší nabídce není možné objednat a tudíž ani vyzvednout.
3) Odešlete objednávku.

 

Objednávku v TIC zpracujeme a pošleme vám potvrzení ke kontrole. V případě, že je vše v pořádku, můžete si objednávku přijít zaplatit a vyzvednout.
Objednávku je možné platit pouze na místě a pouze platební kartou.
Zboží bude připraveno po odeslaném potvrzení (od 6. 4. 2021) k vyzvednutí vždy v pondělí až pátek od 12 do 16 hod ve výdejním okénku Turistického informačního centra, ul. Legionářů 51, 276 01 Mělník.

Vybírat můžete z našeho zboží zde, novinky v sortimentu budeme postupně přidávat.

Dárky a suvenýry
Publikace Mělník v proměnách času Publikace Mělník v proměnách času melnik hraje melnik hraje Ponožky s motivem mělnických věží Ponožky s motivem mělnických věží Kosmetická sada s výtažky z vinných hroznů Kosmetická sada s výtažky z vinných hroznů Glycerinové mýdlo s výtažky z vinných hroznů Glycerinové mýdlo s výtažky z vinných hroznů Kosmetická sada - šampon a sprchový gel, koupelová sůl Kosmetická sada - šampon a sprchový gel, koupelová sůl Keramický hrnek rovný Keramický hrnek rovný Keramický hrnek buclatý - tři velikosti Keramický hrnek buclatý - tři velikosti Plecháček s motivem mělnických věží Plecháček s motivem mělnických věží Plátěná taška s motivem mělnických věží Plátěná taška s motivem mělnických věží Společenská hra Poznej Mělník Společenská hra Poznej Mělník Batůžek s motivy mělnických věží Batůžek s motivy mělnických věží Vystřihovánky Vystřihovánky Vystřihovánka chrám sv. Petra a Pavla, různé velikosti Vystřihovánka chrám sv. Petra a Pavla, různé velikosti Vystřihovánka MKD Vystřihovánka MKD Václav Levý: Legenda o nadaném kuchtíkovi Václav Levý: Legenda o nadaném kuchtíkovi Kokořínsko - jak mluví skály Kokořínsko - jak mluví skály Na Mělníku Na Mělníku Mělník na starých pohlednicích II. Mělník na starých pohlednicích II. Mělník na starých fotografiích 1970-1989 Mělník na starých fotografiích 1970-1989 Čokoláda Čokoláda Cukr kostka Cukr kostka Cukr homole Cukr homole Sklenička na víno Sklenička na víno Mělnický kalamář - různé druhy Mělnický kalamář - různé druhy S pastelkami po Mělníku S pastelkami po Mělníku Lighthouse Collection Lighthouse Collection Dárky s motivem "silueta" Dárky s motivem "silueta" Mělnický kalamář - Pinot blanc 2019 Mělnický kalamář - Pinot blanc 2019 Trojice Trojice Turistický deník Turistický deník Cyklo mapa ShoCart č. 110 Cyklo mapa ShoCart č. 110 Mapa KČT č. 16 - Mělnicko a Kokořínsko Mapa KČT č. 16 - Mělnicko a Kokořínsko Cyklo mapa ShoCart č. 109 Cyklo mapa ShoCart č. 109 Mapa RoSy Kokořínsko - Máchův kraj Mapa RoSy Kokořínsko - Máchův kraj Sada 5 pohlednic - jednoobrázkové Sada 5 pohlednic - jednoobrázkové Sada 5 pohlednic - víceobrázkové Sada 5 pohlednic - víceobrázkové Víno bílé - Školní statek - různé druhy Víno bílé - Školní statek - různé druhy Víno červené - školní statek - různé druhy Víno červené - školní statek - různé druhy Víno Bettina Lobkowicz - různé druhy Víno Bettina Lobkowicz - různé druhy Víno Ludmila Víno Ludmila Víno Liběchov Víno Liběchov Hrnek Mělník - Léto Hrnek Mělník - Léto Hrnek Mělník - Zima Hrnek Mělník - Zima Hrnek Mělník - Kdo se moc ptá Hrnek Mělník - Kdo se moc ptá Hrnek Mělník - Mapa Hrnek Mělník - Mapa Turistické vizitky a nálepky Turistické vizitky a nálepky Pohlednice A5 Milli Janatková Pohlednice A5 Milli Janatková Nákrčník s potiskem Nákrčník s potiskem

 

 

Informace pro turisty i obyvatele Mělníka a okolí.