Prodej dárků a suvenýrů

Vážení návštěvníci,
chybíte nám… A věříme, že i naše dárková vánoční nabídka chybí Vám. Připravili jsme pro Vás „výdejní okénko TIC“, kde od středy 18. 11. 2020 budeme vždy v pondělí, středu a pátek od 14 do 17 hodin vydávat Vaše objednané zboží, které zveřejňujeme zde na webu a na našem fb TIC Mělník.
Nemáme ambice konkurovat e-shopům, není možné mít v nabídce všechno naše zboží – vybrali jsme dárkový a vánoční sortiment. Zboží budeme postupně doplňovat (stolní kalendáře Mělník a krásné brožurky pro děti S pastelkami po Mělníku jsou zatím ještě ve výrobě).
Naše možnosti jsou omezené, je potřeba počítat s tím, že zboží je možné platit pouze na místě a pouze platební kartou – není tedy možné vracet peníze za vstupenky do MKD. Vracení vstupenek bude probíhat po otevření obou pokladen Mekuc.
Děkujeme za pochopení.

Postup objednání zboží:
1) Napište e-mail na adresu infocentrum@mekuc.cz – do předmetu uveďte Objednávka
2) Napište, o jaké zboží máte zájem. V galerii jsou jednotlivé položky očíslovány. Tato čísla slouží jako kód zboží. Tento kód použijte při psaní objednávky.
Zboží, které není zde v naší nabídce není možné objednat a tudíž ani vyzvednout.
3) Odešlete objednávku.

 

Objednávku v TIC zpracujeme a pošleme vám potvrzení ke kontrole. V případě, že je vše v pořádku, můžete si objednávku přijít zaplatit a vyzvednout.
Objednávku je možné platit pouze na místě a pouze platební kartou.
Zboží bude připraveno (od 18. 11. 2020) k vyzvednutí vždy v pondělí, středu a pátek od 14 do 17 hod ve výdejním okénku Turistického informačního centra, ul. Legionářů 51, 276 01 Mělník.

Vybírat můžete z našeho zboží zde, novinky v sortimentu budeme postupně přidávat.

Dárky a suvenýry

 

 

Informace pro turisty i obyvatele Mělníka a okolí.