Šapito Tour: Devadesátky - Holki + Lunetic + další

Šapito Tour: Devadesátky - Holki + Lunetic + další


20. 5. 2022

90ky
Hvězdy devadesátých let, a to vždy v jednom večeru, který bude, věříme i vaší zásluhou hodně taneční. Čtyři koncerty na jednom pódiu!
ŠAPITO TOUR 2022
www.sapitotour.cz

Adresa: ul. BEZRUČOVA , MĚLNÍK
Kdy: Pá 20. 5. 2022 19:30-22:00
NÁKUP VSTUPENEK internet
Nákup vstupenek na místě - hotově
lobaris@seznam.cz
tel: 725 904 634

MC Erik
MC Erik sbíral první zkušenosti jako DJ už v letech 91-94, tehdy ještě jako člen DMC klubu Bratislava, takže samozřejmě ještě s gramofony a vinylovými deskami. V letech 94-97 se proslavil jako člen slovenské taneční skupiny MADUAR (Do It, I feel good, Anjel), pak jako polovina známého dua MC Erik & Barbara (s hity jako U cant stop, Keď príde láska, Sen, Save the jungle, Summer Nights). V roce 2000 se vrací ke své DJ profesi. V roce 2010 vydal se svou bývalou kolegyní Barbarou CD remixů největších hitů - MC Erik & Barbara - "2010". Aktuálně vystupuje po klubech a festivalech s repertoárem sestaveným ze svých známých hitů z dob působení ve skupinách Maduar a MC Erik & Barbara, a doprovod mu dělají jeho nové zpěvačky Ivana Poláčková a Zuzana Šťastná.
HOLKI
Holki, nejúspěšnější česká holčičí kapela devadesátých let, která je na scéně více než 20 leta stále baví svými hity Jsi senzační, Už mi nevolej a spousta dalších.
LUNETIC
Koncem 90. let v Čechách strhli doslova šílenství! Kde se chlapci objevili, tam omdlévalo desítky děvčat. Frajeři s úsměvem Hollywoodských hvězd se okamžitě stali idolem všech.
VERONA
Skupina VERONA oslaví na jaře 2022 své dvacetileté působení na CZ/SK scéně. Za těch 20 let nasbírala nejrůznější ceny (Skokan roku - Český Slavík, TV Očko - Dance/Pop interpret roku, OSA - nejhranější song roku atd.) a zlaté a platinové desky za prodeje alb s hity Ztracená, Bloudím, Hey Boy, Endless Day (Nejhranější singly v TOP 100 Českého éteru. Singly Nejsi sám, Náhodou, Girotondo, Jen Tobě, Dáma atd. zná snad úplně každý

Šapitó Bezručova
Bezručova
Mělník, Česká republika 27601

{title}

Zobrazit celý kalendář