Kategorie: Sport Mělnický Vinařský běh

Mělnický Vinařský běh


25. 9. 2021

Mělnický Vinařský Běh se letos bude konat již po 7. a i tentokrát bude pro účastníky a přihlížející program a spousta zábavy. Mělník je jedním z nejhezčích českých měst, a to díky své historii, přirodní i architektonické kráse a nepřebernému množství kulturního i sportovního vyžití.
Mělnický Vinařský Běh je akce, která již od svého vzniku láká stovky běžeckých nadšenců, amatérských sportovců, ale i úplných začátečníků. Právě díky přivětivému prostředí, krásné trati podél řeky, kulturnímu zázemí akce, ale i uvolněné a přátelské atmosféře všech okolo.
Na Mělníku máme pro každého ten pravý závod, ať už je člověku 7 let, nebo třeba 99. V letošním roce je akce opět přichystána mělnickým bežeckým spolkem Run the World z.s., který spolu s IronTime o.s. připraví nejenom výborný sportovní zážitek na certifikované trati s profesionálním měřením, ale i nezbytný servis a zábavu okolo. V předchozích letech se na trať všech závodů (v rámci dospělých i dětských tratí) postavilo přes 400 závodníku, mnoho z nich věrných již od prvního ročníku.
Již 25. září to vypukne. Mělník byl a vždy bude městem vína, soutoku Labe a Vltavy, v září to ale bude i město běhu!

Mělnický Vinařský běh

Zobrazit celý kalendář