Kategorie: Koncert Rock Sympho Show 2024

Rock Sympho Show 2024


22. 3. 2024

Začátek: 22. 3. 2024 | 19.30
Konec: 22. 3. 2024 | 21.30
divadelní sál MKD
Vstupné: 1390 Kč

vstupenky

Bouře emocí a dojmů, drajv a šílená energie!

Nová Rock Sympho Show 2024 - legendární rockové hity 20. a 21. století v originální reinterpretaci inovativního crossoverového orchestru - Prime Orchestra!

Rock Sympho Show byla skutečným zážitkem a vyvolala bouři nadšení po celé Evropě. Četné rozhovory, publikace a televizní reportáže podnítily zájem o otázku, jaký by měl být moderní orchestr? Každý, kdo byl na koncertě Prime Orchestra, zná odpověď!

Nová Rock Sympho Show 2024 jsou 2 hodiny čistého hudebního adrenalinu 35 hudebníků a zpěváků na pódiu! Je to nová zářivá show, noví zpěváci, nové hudební experimenty a samozřejmě oblíbené skladby, které se již staly značkou Prime Orchestra.

Fenomén Prime Orchestra vtrhl do hudebního a koncertního prostoru na vlně kvalitativně nové ukrajinské hudby v roce 2014. Inovativní imerzivní crossoverový orchestr si vytvořil mezeru a okamžitě se stal lídrem koncertních programů Sympho Show. Prime Orchestra si vytvořil svou obchodní značku z coververzí a mash-upů světových hitů a soundtracků v autorské úpravě a zabalil je do zářivých vizuálů.

Orchestr vypadá velmi stylově. Světelná show a speciální efekty přivádějí diváky do varu, když se hrají oblíbené skladby THE PRODIGY, NIRVANA, THE BEATLES, DEEP PURPLE, LED ZEPPELIN, MR BIG, KISS, QUEEN, AC/DC, METALLICA, COLDPLAY, EVANESCENCE a další.

Dokonce i dirigentovu interakci s publikem můžeme směle zařadit do nového žánru symfonického stand-upu, který přivádí diváky do extáze bez jediného slova.

Za srozumitelnou prezentací stojí tvrdá práce a profesionalita týmu Prime Orchestra. Složení orchestru 21. století už zdaleka není klasické: rocková kapela, zpěváci, sbor, smyčcové, dechové a bicí skupiny a dokonce i live DJ sound effects.

Výsledek - za 9 let - dvě desítky programů a více než tisíc koncertů, plné sály po celém Evropském kontinentu i mimo něj.

Vstupné 990 Kč, 1190 Kč, 1390 Kč

Finanční prostředky vybrané na koncertech budou použity na pomoc lidem trpícím ruskou vojenskou agresí na Ukrajině.

Upoutávka

U Sadů 323
Mělník, Středočeský kraj 27601
Česká republika
315622612

Zobrazit celý kalendář